İnoksclean Endüstriyel Temizlik Sistemleri Uygulama ve Teknik Danışma Ekibi : +90 546 211 07 33  
İnoksclean Temizlik ürünleri | Garanti

1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.

2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı Firmamızın garanti kapsamındadır.

3. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 15 gün içerisinde giderilememesi halinde imalatçı imalatçı-üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.

4. Malın garanti süresi içerisinde malzeme ve işçilik dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.

5. Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;
- Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
- Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,
- Firmanın servis istasyonunun, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamiri mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.

6. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

7. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

ISO9001:2008 EN 60335-1:2012, EN 60335-2-81:2003
Müşteri Destek Hattı 0546 211 07 33
İnoksclean Temizlik ürünleri tanıtım videosu İnoksclean Temizlik ürünleri Sipariş İnoksclean Temizlik ürünleri Satın al İnoksclean Temizlik ürünleri Garanti Belgesi İnoksclean Temizlik ürünleri Özellikleri
KREDİ KARTI İLE ÖDEME
Kredi kartlarına özel peşin fiyatına 2 taksit.
Kredi kartlarına özel peşin fiyatına 2 taksit
HER ZAMAN UYGUN FİYAT
Ürünlerimizi en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.
En uygun fiyatlar
GÜVENLİ VE
KOLAY ALIŞVERİŞ

Üye olmadan kolay hızlı ve güvenli alışveriş sistemi.
Hızlı ve güvenli alışveriş
ÜRETİCİ
GARANTİSİ

Üreticiden sizlere...
Üreticiden sizlere
ORJİNAL
ÜRÜN

Sitemizden aldığınız ürünler 100% orjinaldir.
Biz Sizi Arayalım!